61e Avondvierdaagse Breda

WiegoVoor de 61e AVONDVIERDAAGSE, die van maandag 21 mei t/m donderdag 24 mei 2007 in de Bredase wijk Ginneken wordt georganiseerd door Comité Avondvierdaagse Breda (van de Gezamenlijke Bredase Wandelsport-organisaties) zijn medewerkers nodig om versnaperingen uit te delen en op te treden als “Klaar Over”. Omdat ook onze vereniging deel uit maakt van eerdergenoemd Comité – en dus ook betrokken is bij de organisatie – vragen wij onze leden om één of meerdere avonden te komen helpen. Door deze medewerking steunt u ook meteen de kas van onze vereniging. Wie wil en kan helpen wordt gevraagd zo snel mogelijk aan onze secretaris, Hans van der Bruggen (tel. 076-5657357) door te geven welke avond(en) u kunt helpen en wat u bij voorkeur wilt doen.
Wacht niet te lang met u aan te melden, zodat de organisatie snel weet wie er helpen en een planning kan maken.