Wiego helpt: Ruitersboswandeling

Op donderdag 30 augustus 2007 werd vanuit Verzorgings- Huis Ruitersbos voor de 1e keer een wandeling over 5 km georganiseerd voor de bewoners van het tehuis, hun familie, alsmede de bewoners uit de buurt. Daarbij was ook de hulp en medewerking van onze vereniging gevraagd. Zo werd de af te leggen route door ons ontworpen.

thumb_verzorgings_huis_ruitersbos.jpg’s Middags tegen twee uur werden we ontvangen met koffie of thee en cake. Er hadden zich een 60-tal mensen verzameld al dan gezeten in een rolstoel, achter een rollator of zonder enig hulpmiddel. Vanuit het verzorgingshuis ging het naar en door het Mastbos en werd pauze gehouden op de speelwei aan de Bouvignedreef. Hier werden de deelnemers tijdens het rusten beziggehouden door twee dames die een paar gedichten en verhalen voordroegen. Hierna werd via een andere route de terugweg aanvaardt. Na afloop was er voor iedereen een glas wijn of jus d’orange en stonden er zoutjes op tafel. Een speciaal woord van dank willen wij hier richten tot de drie leden van onze vereniging die zo onbaatzuchtig waren om deze middag voor dit goede doel op te offeren, namelijk: Willie van Dun; Bep v.d. Eesten; Hans v.d. Bruggen